"CĀLIS 2019"

IMG-20190414-WA0010

 

 

14.aprīlī notika Liepājas bērnu un jaunatnes centra rīkotais mazo vokālistu konkurss "CĀLIS 2019", kurā piedalījās trīs PII "Saulīte" audzēkņi. Katrs mazais solists izpildīja 2 dziesmas.


"SAULĪTE" LEPOJAS UN APSVEIC


Ievu Jonasi, kura ieguva titulu "Saulainākais cālis"

Elzu Burkovsku, kura ieguva titulu "Pūkainākais cālis"

Edgaru Strazdu, kurš ieguva titulu "Spicākais cālis"


Vislielākais PALDIES! mūzikas skolotājai Lienai Brečai par ieguldīto darbu, sagatavojot mazos dziedātājus konkursam.


PUSMARATONS

IMG-20190416-WA0002

 

13.aprīlī, kopīgi organizējoties uz starta "Bigbank Skrien Latvija" Liepājas pusmaratonā, stājās 14 jaunie sportisti no 4.C "Puķīšu" grupas.
Pievarējot distanci, katrs nopelnīja sev īstu pusmaratona medaļu. Daļai tā jau ir otrā medaļa par noskrieto distanci pusmaratonā. Paldies vecākiem par atsaucību un līdzijušanu, atbalstot mazos sportistus! Paldies bērniem par izturību un sevis pārvarēšanu!

Arī "Saulīte" sveic brašos pusmaratonistus ar panākumiem! Paldies skolotājām Gunitai Jonasei un Kristīnei Ūtrupai par entuziasmu un iedvesmu!

4.C grupas skolotāja Gunita Jonase


"S" FAKTORS

 

20190214_110953


Februāri kā sirsnības un draudzības mēnesi ieskandināja "Saulītes" "S"FAKTORS,kurā grupas uzstājās ar saviem priekšnesumiem, kuru nosaukumi sākās ar skaņu "S". Uz pasākumu bija ieradušies - Sīpoliņš, Sniega karaliene un Sirsniņa, kuri visādi centās pierādīt un strīdējās par to, kam par godu "S-FAKTORS" tiek rīkots. Protams, ka uzvarēja draudzība, jo visskanīgākie,vislabākie  un draudzīgākie bērni ir "Saulīitē"! Kā skatītāji pie mums ciemojās arī "Rūķīšu" grupas bērni no PII "Kāpēcītis". Liels paldies visiem par piedalīšanos!


1 2 3 4 5