PII "SAULĪTE" INTEREŠU IZGLĪTĪBA


Vēl viens solis vēl viens vārds Nebaidies jau tuvāk nāc Ļaujies savam sapņu vējam Tici man mēs, to spējam
...
 

Pagājušais mācību gads interešu izglītībai PII "Saulīte" bijis gana radošs, uzņēmīgs, notikumiem un pasākumiem bagāts. Par to liecināja vērienīgais maija lielkoncerts "Tici man, mēs to spējam" Liepājas Latviešu biedrības namā, kur uzstājās "Saulītes" dziedātāji  - lielie un mazie "Liepājas dzintariņi", kā arī dejotāji - visu četru tautas deju kolektīva "Saulīte" dejotāju grupas - kopskaitā ap 150 bērniem. Interešu izglītības skolotājas Ilze Franko, Līga Jekševica, Lāsma Sudmale un Olita Lagzdiņa saka lielu, lielu paldies bērnu vecākiem par atbalstu un uzticēšanos, jo, gan dziedāšanas, gan dejošanas nodarbības no bērniem prasa lielu atbildības sajūtu un pacietību.

20140528_183741


SPORTA PASĀKUMS AR VECĀKIEM

 

Taurenīši mācību gadu noslēdz ar sportošanu, kur vecāki sporto, bet bērni ir tiesneši. Vispirms visi sportisti tiek nostādīti vienā rindā, bet tiesneši pretim. Galvenie tiesneši bij Roberts ar Edvardu. Lai sāktu sacensības, nedaudz jāiesildās. Kad sportisti iesildījās, sadalījās komandās :  1. Lielie taureņi un 2. Pīrādziņi.


DSC00368 DSC00372 DSC00378


MARGRIETIŅU ZIEDOŠIE MAIJA NOTIKUMI

 

Ziedošais maijs ir klāt un arī Margrietiņu grupiņai ir savi ziedoši maija notikumi.


Pirmo reizi bērni devās ciemos pie ugunsdzēsējiem uz ugunsdzēsēju depo.Te nu bija ko redzēt un dzirdēt, sevišķi zēniem acis vien zibēja. Bet arī meitenes visas kā viena drosmīgi kāpa lielajā ugunsdzēsēju mašīnā.


Ugunsdzēsēju depo 004 Ugunsdzēsēju depo 015 Ugunsdzēsēju depo 020