CEL SAULĪTĒ maijs

100_4185

 

 

Līdz ar skaisto pavasari  pienākusi pēdējā  pedagogu tikšanās reize projektā "Cel saulītē!" Šoreiz uzstājās četras skolotājas - Rita Ādmīdiņa, Kristīne Uzāre, Liāna Losmane un Linda Leja, kas pastāstīja par pašgatavotiem didaktiskiem  materiāliem un praktiski darbā pielietojamām  idejām.

 

 

 


CEL SAULĪTĒ aprīlis

 

P4160750

 

Ārā mūs sveic pavasarīga saulīte, ir sarosījušies visi pavasara vēstneši, un tikpat pavasarīgi rosīga bija šī - aprīļa projekta "Cel saulītē!" tikšanās! Skolotājas Rita Vilnīte un Dita Valtere savus darba kolēģus pārsteidza ar ļoti filigrāniem, ar lielu pacietību, meistarību un iedvesmu gatavotiem galda dekoriem un pavasara ziediem! Tās bija vērtīgas idejas pedagogiem, kā un no kā pagatavot kaut ko skaistu, kas priecē gan pašus darinātājus, gan citus!

 

 


CEL SAULĪTĒ marts

 

sun

 

   12.martā projekta "CEL SAULĪTĒ!" kārtējā tikšanās reizē pavasarīgas domas un interesantas idejas darbam smēlās PII "Saulīte" skolotāji.

 

IMG_0959

 


CEL SAULĪTĒ februāris

sun   Februāra projektā "Cel saulītē!" sava darba pieredzē dalījās skolotājas- Kristīne Ūtrupa, Verute Roga un Inta Znotēna.CEL SAULĪTĒ! janvāris

 

15. janvārī PII "Saulīte" "Do-re-mi" zālē projekts "Cel saulītē!" kārtējo reizi pulcēja sklolotājus, kas vēlējās uzzināt kaut ko jaunu un interesantu, kā arī kopā čakli padarbotos.

100_3975  100_3971


CEL SAULĪTĒ! decembris

Šī gada pēdējā projekta "Cel saulītē!" tikšanās reizē interesantas un noderīgas lietas saviem kolēģiem prezentēja skolotājas  Kristīne Urbāne, Ineta Vitkus un logopēde Māra Domiceviča.


PC110632 PC110630


"CEL SAULĪTĒ!" novembris

 

Laiks aizskrien nemanot,un "Do-re-mi" zālē jau atkal pulcējās pedagogi novembra projektā "Cel saulītē!". Šoreiz ar savām idejām dalījās skolotājas Ilze Tumpele un Dina Eglīte.

PB130524


CEL SAULĪTĒ! oktobris

Oktobra mēnesī projekta "CEL SAULĪTĒ!" ietvaros ar interesantām idejām un materiāliem savus kolēģus iepazīstināja skolotājas - 

 LARISA DREIMANE, LIGITA RAZMA un AIJA BULAVA.

100_3847