Pār gadskārtu Jānīt`s nāca...

Kā jau vienmēr Jāņos, arī šogad atgadījās trakas lietas -

līgotāji klāt, bet saime vēl tik darbus steidz paveikt!

2  5


Deju svētki "Četri Vēji"

       Mūsu bērnu dārza „Saulīte” Interešu Izglītības lielo bērnu Tautisko deju kolektīvs jau otro gadu piedalās Liepājas pilsētas organizētajos svētkos visai ģimenei „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta”. Šogad ļoti liela un plaša programma tika piedāvāta no 1.-3. Jūnijam, kuras ietvaros sestdien, 2.jūnijā notika Sadancošanās svētki. Svētkus izdejoja tautisko deju kolektīvi no Liepājas pilsētas , Liepājas apkārtnes un Latvijā zināmi deju klubi, kā piemēram, „Dzintari”, „Extra”, „Rotaļa”. Starp visiem Latvijas favorītiem arī mēs, Pii „Saulītes” dejotāji, raiti un skaisti nodejojām pirmskolas kolektīviem paredzētās trīs dejas „Rūķi”, „Ballīte” un „Runcīša piparkūkas”.

veji_2  veji_3


1.jūnijs - Bērnu aizsardzības diena

Polic­_18 1.jūnijā tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena un skolēni šodien aizvadīja arī vasaras brīvlaika pirmo dienu.
Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ģimenēm un bērniem bija iespēja uzzināt vairāk par tiem drošības pasākumiem, kas jāievēro, lai vasaras brīvlaiks nebūtu jāatceras ar nepatīkamām atmiņām vai tas netiktu sabojāts neuzmanības dēļ kādos negadījumos.
Arī mēs, 4.c grupas bērni, kas vasarā nāk dārziņā, devāmies uz policiju, lai klātienē ar policijas darbiniekiem atkārtotu un vēlreiz pārrunātu drošības pasākumus dažādās dzīves situācijās.
Pasākumā piedalījās tikai 2 pirmsskolas bērnu grupas, mūs pat filmēja un intervēja TV Kurzeme!

(Sižetu var noskatīties šeit! ) 

Plašāku fotoreportāžu skatieties sadaļā GALERIJAS


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11