FEBRUĀRIS

 

Sveiciens Zvaigznīšu grupas māmiņām un tētiem februārī!

Esam tikuši jau līdz sveču mēnesim – februārim. Tas ir īpašs mēnesis, tāpat kā mēs Smaidīgs

Tas ir puteņa, Meteņa, mīlestības un gada visīstākais un ziemas pēdējais mēnesis. Vēl tas ir mēnesis, kad varam just līdzi saviem olimpiešiem Phjončharas Ziemas Olimpiskajās spēlēs no 9.-25.februārim.

Ieskats mūsu grupiņas īpašajos notikumos.

ZVAIGZNĪTES SVIN

- Sveču dienā gatavojām svecītes no papīra rullīšiem un dzijas, pēc tam rīkojām izstādi. Liels bija prieks par paveikt.

foto1


DECEMBRIS

Sveiciens pirmajā ziemas mēnesī, tieši pirms gada visbaltākajiem un jaukākajiem svētkiem!

Decembris zvaigznītēm ir gaidīšanas, prieka, pārsteigumu, draudzības, līdzjūtības un mīlestības mēnesis.

PRIEKS UN PĀRSTEIGUMI

Ik dienu Ziemassvētku rūķītis iepriecina zvaigznītes, ieliekot zeķē kādu dāvaniņu. Prieks bērniem ir liels!


bilde 1


LABIE DARBI

Klāt gada visgaidītākie svētki – Ziemassvētki. Tas ir laiks, lai paveiktu kādu labu darbu, iepriecinātu kādu, gūtu prieku no došanas un saņemšanas. Šajā laikā zvaigznītes piedalījās akcijā „Iepriecini mūsu mazos draugus patversmē”. Paldies visiem mūsu grupiņas vecākiem par lielo atsaucību. Kopīgiem spēkiem mēs sarūpējām dzīvniekiem našķus, barību un citas viņiem noderīgas lietas. Šajā laikā daudz ar bērniem runājām par atbildību, iejūtību, līdzjūtību un mīlestību.

KOPĀ BŪŠANA

Ziemassvētku laiks ir kopā būšanas laiks – ar draugiem, ar ģimeni, ar sev tuvajiem un mīļajiem. Arī mazās zvaigznītes kopā ar savām mammām, tētiem, māsām un brāļiem pavadīja kopā laiku, lai sagatavotu rotājumus mūsu grupiņai. Domāju, ka visi mēs piekritīsim, ka tas bija viens izdevies pasākums – būt kopā un darboties!


bilde 2 bilde 3

 

DRAUGI UN DRAUDZĪBA

Decembra sākumā devāmies ciemos pie bērniem uz Pelēnu grupu, lai draudzētos, kopā rotaļātos un jauki kopā pavadītu laiku viens otru iepazīstot. Draudzēties ir tik labi! 


bilde 4 bilde 5

 

Paldies vecākiem par prieka radīšanu zvaigznītēm mūsu grupiņas kopīgajā zeķē. Īpašs paldies Māras vecākiem un Evelīnas vecākiem par eglīti un Martas B māmiņai par Kukulīti.


bilde 6

 

 

„Šai Ziemassvētku naktī, kad svecītes mirdz,
Saki visu, kas sakāms, saki to no sirds.
Tas palīdz ielīksmot, piedot un lūgt,
Tas palīdz visiem daudz labākiem būt."

 

 

 

Gaišus, priecīgus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus jums visiem, visiem!

Audzītes Dace, Liāna un Santa.


"ZVAIGZNĪŠU" RUDENS

 

Sveiki mūsu Zvaigznīšu grupas tēti un māmiņas novembrī!

14BD_loonapix_1

„Baltais solījums”, M. Cielēna

Mēs būsim tā,

Mēs būsim tā,

Kā Ziemassvētku gadumijā,

Kā tautas dziesma vakarā,

Kā ausma rīta nokrēslā –

Kā balta svītra karogā,

Kā balta svītra karogā.

 

Esam visi tikuši jau līdz Mārtiņiem, līdz Lāčplēša dienai un esam Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā. Laiks steidzas un līdz Ziemassvētkiem arī vairs neesam tālu ... un turpat jau arī jaunas gads.

Mūsu mazās Zvaigznītes aug acīm redzami. Cenšamies viņas ieraudzīt, saklausīt un sajust ar sirdi. Vērotājas, lielo darbu darītājas, mīļo un labi vārdu teicējas, arī pāri darītājas, savu prasību izvirzītājas. Tik dažādas! Kustīgas, skaļas, aktīvas, draudzīgas, izpalīdzīgas, ar neizsīkstošu vēlmi izzināt un saprast. Patīk, ka ievēro, palavē, samīļo. Mums pieaugušajiem jābūt gudriem, saprotošiem, pacietīgiem un konsekventiem, ar neizsīkstošu mīlestību, lai bērns saprastu, sajustu, ka ir mīlēts.


Ieskats darbīgo Zvaigznīšu grupas notikumos.

PRIEKS Smaidīgs

1

  • Oktobrī, Labo darbu nedēļā, Zvaigznītes daudz runāja par labiem darbiem, kādi tie ir. Tad nu arī pašas zvaigznītes čakloja, palīdzēja mūsu dārziņa sētniekam sagrābt rudens lapas grupas laukumiņā. Grābekļi bija uz izķeršanu ... Lapu vākšana turpinās arī šodien.
  • Esam priecīgi, ka mūsu Patrīcija ar savu zīmējumu piedalījās pilsētas zīmējumu izstādē „Mana varavīksne pāri manai Latvijai”. Izstādes darbus var aplūkot LOC 1.stāva foajē līdz 30.11. Aiziesim!!! Smaidīgs

 

STRĀDĀ, DOMĀ RADOŠI

  • Bērni no krēsliņiem būvē māju. Domas dalās, varbūt tas ir ugunskurs ... vai kalns ?
  • Kas silda manu plaukstiņu, sirsniņu?

2 3 4

 

SVINAM!

  • Apsveicam mūsu rudens jubilārus - trīs gādnieces Žaklīnu un Luīzi.
  • Ir nosvinēti latviešu gadskārtu svētki Mārtiņi. Nu ziemai vārti vaļā! Zvaigznītes bija visdažādākajās maskās. Neizpalika rotaļas, dejas un ķekatnieku uzņemšana no Taurenīšu grupas, kā arī mielošanās ar Mārtiņdienas gardumiem. Paldies vecākiem par sarūpēto cienastu.

5  6

 

PATRIOTISKĀ AUDZINĀŠANA

Svētki turpinās. Dzimšanas dienu svinēsim mūsu Latvijai. Neaizmirsīsim bērniem pastāstīt par savu zemi, savu dzimteni, par tās skaistumu, par to, ka nekur nav tik labi kā mājās ...

tuesi

Kur zaļa zāle, tumša nakts,

Kur migla rokām maigām,

Kur laimes bērnus meklējot,

Ik dienas Laime staigā.

                                (M. Zālīte)

Ar mīļiem sveicieniem svētkos!

Dace, Liāna un Santa.


SVEICIENS JAUNĀ MĀCĪBU GADĀ!

Esiet sveicienāti Zvaigznīšu grupā!

Ir liels prieks atkal redzēt jaunas Zvaigznītes mūs grupiņā. Lēnām sākam viens otru iepazīt, sadraudzēties un sadarboties.

Paldies jums, vecāki, ka esat uzticējuši savus pašu dārgākos mums - kopā mums viss izdosies un no mazām Zvaigznītēm audzināsim lielās un spožās.

Esam kopā aizvadījuši savu pirmo septembri - pirmo reizi Zvaigznīšu grupā un pirmo reizi bērnu dārzā Saulīte. Neliels ieskats, kā mums gāja :)


IMG-20170911-WA0000 IMG-20170911-WA0001


Kā jūtas tētis un māmiņa, tā jūtas arī bērns. Vai tētis un māmiņa - paši pasaulē jūtas droši? Ja nē, tad bērns pārņem viņu bailes, raizes un nedrošību. Ja vecāki jūtas labi - arī bērns tā jūtas ... Bet tas no ģimenes prasa lielu darbu un pacietību.

Lai visiem jums un mums, Zvaigznīšu grupā, pietiek spēks, izturība, iecietība, veselība un visam pāri lai valda liela, liela mīlestība un prieks.

Ar laba vēlējumiem,
audzīte Dace un auklīte Aina.