ZVAIGZNĪTES RUDENĪ

 

 

Sveiki, Zvaigznīšu grupas vecāki, krāsainajā rudenī!

Man patīk rudens
Un aukstās lietavas
Kad logā lēni lāses slīd.
Ar ogu sārtiem čemuriem
Mazs pīlādzītis laukā vīd.
Man patīk rudens puķes –
Raibās asteres un mārtiņrozes.
Tās jautras ir kā jautras skuķes
Un vienmēr turas tikai bariņos.
...

Man patīk rudens,
Tas mirklis pirms ziemas.

Arī mazajām Zvaigznītēm patīk rudens, brūnie, spīdīgie kastaņi, ozolzīles, krāsainās lapas, nebēdnīgais lietus un rudens bagātības dārzā un mežā. To visi bērni kopā ar ezi adatiņu un viņu draugiem aplūko un iztausta, izsmaržo un izgaršo.


FOTO1 FOTO2 FOTO3

SAM_0170 SAM_0180


Notikumi mūsu rudenī.

Dramatizācija pasaciņai „Zem sēnītes”

Bērni ar lielu aizrautību iejutās sēnītes, skudriņas, taureņa, pelītes, putna, zaķa un lapas lomās. Kādu laiku šī bija Zvaigznīšu grupas mīļākā pasaka.

 

FOTO4

 

Liels bija bērnu pārsteigums, ka no tik mazas sēnes var izaugt tik liela... Tā jau notiek tikai rudenī un pasakās!

Miķeļdienas gadatirgus

Šī diena mūsu bērnudārzā iesākās ar lielu rosību, kņadu un prieku. Zvaigznītes iejutās pircēju lomā, jo vēl mums ir jāuzkrāj zināšanas matemātikā – skaitīšanā un atņemšanā.


FOTO5 FOTO6

 

Liels bija bērnu prieks par kopēju iepirkumu grozu, ko visi kopā arī piepildījām. Tur bija saldumi, rudens ziedi, krelles, rokassprādzes un rudens smarža. Jauki, ka Zvaigznītes „atbalstīja savējos” un vietējā ražojuma preci J Paldies vecākiem par centiņiem!

Tārpiņa – Rāpiņa piedzīvojums Zvaigznīšu grupā.

Pavisam nejauši ar rudens ziediem dālijām pie mums grupā ieradās tārpiņš, kuram tika dots vārds – Rāpiņš. Divas dienas tas pavadīja mūsu grupiņā – savā pagaidu mājvietā, saldējuma kastē. Bērni viņu vēroja, par viņu rūpējās, cienāja ar dāliju ziedlapiņām. Mums visiem par lielu brīnumu dāliju lapas tam gāja pie sirds un mūsu acu priekšā tās tika arī notiesātas.


FOTO7

 

Pēc kārtīgām pusdienām mūsu mazais draugs devās nosnausties zem rudens lapām, ko mazās Zvaigznītes bija sarūpējušas. Šo divu dienu laikā mazais tārpiņš – Rāpiņš bija kļuvis par īstu bērnu mīluli. Bet tad pienāca laiks, kad mazajam tariņām – Rāpiņam, bija jādodas atpakaļ pie savas ģimenes dāliju dobē. Tas mums visiem bija liels un interesants piedzīvojums!

Eža adatiņas burtiņš

Prieks par mazajām Zvaigznītēm un viņu zinātkāri – ir radusies interese par burtiem. Kā pirmais tika izvēlēts burtiņš „A”- eža adatiņas burtiņš.


FOTO8

 

 

Tā paskrējis ir mūsu rudens pirmais mēnesis.

Paldies vecākiem par atsaucību un ieinteresētību rudens tēmu apguvē.

Sveiciens no lielās lelles Norvēģijā, ko aplūkoja audzīte Dace, piedaloties starptautiskajā projektā.


                                                  FOTO9

 

Ar sveicieniem, Audzītes Dace un Linda, auklīte Aina.