"SAULĪTE" SPORTO!

 

Rudenīgā, saules stariem apspīdētā sestdienā - 20.septembrī, pirmsskolas izglītības iestādē „Kāpēcītis” notika 10. Liepājas pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku sporta svētki. Šī gada moto: „Dažādu tautību nacionālo īpatnību olimpiāde”.

„Saulītes” 17 radošās, aktīvās un sportot varošās skolotājas  pārstāvēja kenijiešu tautu ar muzikālu priekšnesumu, kas atspoguļoja raksturīgāko un interesantāko šai tautai.
 

IMG_3604 (1)  IMG_3893 (1)

Pēc 18 pirmsskolu iestāžu priekšnesumiem, notika stafetes ar dažādu tautību nacionālajiem sporta veidiem. Skrējām pēc miljona, ķērām  zirgus, lidojām ar paklāju, slēpojām, pinām bizes un kopīgie foto mirkļi. Kad visas stafetes tika pieveiktas, sekoja vēdera prieki – kopīgā soļankas ēšana. Saule, gaiss, pozitīvās emocijas- cik gardi!


IMG_3890 (1)  IMG_3896 (1)

 

Kad visi punkti tika saskaitīti, tad tikām pulcētas uz apbalvošanu. Šogad ātrākās bija un pirmo vietu ieguva pii „Delfīns” skolotājas. Hip, hip, urrā!
Kā jau katru gadu tika izlozēta tā pirmsskolas izglītības iestāde, kura rīkos nākošās sporta spēles 2015. Nākamajā gadā šis gods tiks pii „Sauleszaķis”. Lai izdodas!

Paldies visām Saulītes sportiskajām meitenēm!

     Vadītājas vietniece izglītības jomā Daiga Blūma