Sociālās atbildības projekts

APRĪĻA MĒNESIS PII ”SAULĪTE” PAIET UZ ROTAĻLIETU JEB TOYS PLANĒTAS

clot_maza

Aprīlī visas PII „Saulīte” 18 grupas „dzīvo” uz TOYS planētas. Jau februārī katra grupa izlozēja vienu rotaļlietu, kuras karaļvalsts, pilsēta, zeme vai mājvieta būs katra no grupām. Tika izlozētas konkrētas rotaļlietas, piemēram, lelle, vilciens, robots vai arī materiāls, no kā rotaļlieta gatavota jeb rotaļlietu veids, piemēram, galda spēles, skanošās rotaļlietas, rotaļlietas no papīra, rotaļlietas no plastilīna, sāls mīklas u.c. Video par Toys planētu ŠEIT

Skolotājas radoši plāno un organizē mācību un audzināšanas darbu aprīļa mēnesī, saistībā ar konkrēto rotaļlietu. Tiek veidotas radošas darbnīcas, celtas celtnes, gatavotas izstādes, iesaistot grupas aktivitātēs arī bērnu vecākus. Piemēram, 2.c „Pasaciņas” grupai cauri vijas dzelzsceļa sliedes, jo šajā grupā bērni apceļo pasauli ar vilcienu. Ieejot 4.b „Vinnija Pūka” grupā, pretī stāv vairāki bērnu gatavoti roboti. Ir ļoti interesanti vērot, kā grupas pārtop par LEGO zemi, leļļu māju no lielām kartona kastēm vai transporta depo un vēl daudz dažādām valstībām.

No 22.aprīļa līdz 1.maijam visu grupu bērni ar skolotājām dodas savstarpēji apciemot viens otru, lai redzētu, kas notiek citas rotaļlietas valstī un kā kopumā izskatās mūsu kopīgi radītā TOYS planēta.

ZAKIS_MAZS 23.aprīlī PII „Saulīte” pagalmā tiks rīkots Lieldienu pasākums, kas būs arī rotaļlietu svētki. Uz šo pasākumu ir uzaicināti bērni no Liepājas bērnu nama. Šiem bērniem rotaļlietu svētkos katra grupa būs sagatavojusi dāvanā 2 rotaļlietas Lieldienu noformējumā. Video par pasākumu ŠEIT

Mēs dāvinājām rotaļlietas un vēl citas noderīgas lietas arī mūsu mazajiem draugiem Liepājas dzīvnieku patversmē, rīkojot labdarības akciju bērniem un viņu vecākiem „Mēs – saviem mazajiem draugiem”.

Lai mums izdodas jautrs, interesants un radošs šis mēnesis uz TOYS planētas!

Rotaļlietas un rotaļas ienes siltumu mūsu dzīvē!