MĒS PĀRVĒRTĪBU LAIKĀ

100_1216

 

 

  Darbi projekta ietvaros risinās ātri un spraigi. Bērni ar lielu interesi vēro tehniku, kura piepilda bijušo sporta laukuma teritoriju. SIA „Būvnieks” vadība organizē darbus plānveidīgi un raiti, tāpēc drīz jau klāt diena, kad notiek svinīga kapsulas ielikšana jaunās piebūves pamatos, tas notika 2009.gada 21.aprīlī.

 

Daiga Blūma, vadītājas vietniece izglītības jomā:
„Tā bija saulaina pavasara diena. Gaisā virmoja satraukums, prieks un neziņa par visu jauno.Tas patiešām bija sākums visam jaunajam. Skanot mūzikai, bērni kopā ar skolotājām palaida gaisā balonus, sūtot līdzi savas labās domas, vēlējumus jaunajam bērnudārzam!”

421  DSC_0988

Daži no bērnu vēlējumiem, kuri  tika ievietoti kapsulā kā vēstījums nākotnei.
Lai visus bērnus eņģeļi sargā! Raivo
Lai bērnudārzs skaists, smuks, mīļš. Mareks
Lai bērnudārzā ir skaists šļūckalniņš. Sandis

Izglītības pārvaldes vadītāja L.Molčanova kopā ar darbiniekiem mirklī, kad debesīs pacēlās baloni, droši vien visvairāk vēlējās, lai projektu izdotos īstenot veiksmīgi, bez sarežģījumiem,  un „SaulĪtē” bērnu čalas atskanētu ar divkāršu jaudu, jo esošajiem 245 audzēkņiem tad  būs piepulcējušies vēl 128 bērni.

2009.gada 1.jūnijā
Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes telpas ir tukšas un pamestas. Mēs esam prom... un celtnieki var uzsākt darbu. Veroties apkārt nekas neliecina par to, cik vērienīgs izvērtīsies šis projekts. Tiek, atvienotas elektroinstalācijas un ūdens padeve, nogarauta ēka daļa, kas savienoja abus korpusus, uzlauztas grīdas, grautas sienas...

100_1220  100_1215

Dāvja Gludava vecāki:
„Kad paziņoja par rekonstrukciju bija nelielas bažas par to, kur tad Dāvis liksies tajā laikā, jo abi strādājam. Taču lieliskāku organizētību šajā jautājumā nevarēja vēlēties, tika piešķirta vieta citā dārziņā un ne dienu nenācās kavēt darbu. Visi gaidījām "jauno" dārziņu, īpaši Dāvis. Bieži gājām garām un vērojām cik tad tālu pavirzījusies celtniecība. Vēljoprojām nav skaidrs kā to varēja paveikt tik ātri, pienāca rudens un Dāvis lepns soļoja uz jauno dārziņu un grupiņu, protams, pirmajās dienās neizpalika maldīšanās un apjukums garajos gaiteņos. Šobrīd dārziņš ir tieši tādā līmenī kādā jābūt katram pilsētas bērnu dārzam - ar atbilstošiem rotaļu laukumiem ārā, iekštelpas ir gaumīgi un skaisti izremontētas. Neizsakāms prieks, ka tika saglabāta un izveidota atbilstošā līmenī virtuve.  Taču, jāsaka, ka ne jau ārējais spožums vienmēr ir noteicošais. Es nevienu brīdi nebūtu sajūsmā par rekonstrukciju, ja organizācija, vadība, apkalpošana un audzinātājas nebūtu tik pat spožā līmenī.”