MĒS TAGAD

DARBS 443  

 

 

     Ar Liepājas dzimšanas dienu projekts sākās, bet ar  Latvijas dzimšanas dienu – noslēdzās. 2009.gada  novembrī notika objekta nodošana      ekspluatācijai. Maz pamazītēm ietāde atsāka savu  darbu. Iestādē ir vietas  375 bērniem, par savu  darbavietu to sauc 72 darbinieki,kuri priecājas par  mājīgo darba vidi.

 

 

 

2009.gada 17.decembrī „Saulīte” aicināja kopā tos, kuri ar savu darbu, idejām, entuziasmu, atbalstu gādāja par projekta veiksmīgu neslēgumu.  Tā bija tikšanās ar draugiem, brīnišķiga sajūta, ka kopīgi var baudīt darba augļus. Un decembra vidū „Saulītes” zālē bija silta un sirsnīga atmosfēra.

 2a   100_1335
13   21

Krista Ģēģera mamma Dina:
„Mans bērns Krists arī ir starp tiem LAIMĪGAJIEM bērniem , kuriem ir iespēja mācīties  PII "Saulītē".Protams, ka galvenais ir tas, ka bērnam ir ļoti jaukas, gudras un mīļas audzinātājas, bet ļoti svarīgi ir arī vide un telpas kādās bērns mācās.
Esmu priecīga un reizē ļoti mierīga, jo mans bērns ar prieku katru rītu dodas bērnudārzu, kas tagad ir renovēts un pārveidotslīdz nepazīšanai. Ja godīgi,tad ir grūti atcerēties, kā viss izskatījās pirms izmaiņām. Atceros, ka  Krista rotaļu laukumā bija viens sunītis uz atsperi, kur bērni stāvēja rindā, jo bērnu bija daudz, bet sunītis tikai viens :). Un tas laikam bija viss. Man liekas, ka pat smilšu kaste nebija, varbūt nemaz neatceros....
Šodien ar nepacietību gaidām, kad zālīte būs ataugusi un bērni varēs spēlēties jaunajos rotaļu laukumos. Krists par tiem ir sajūsmā...lidmašīnas, šļūcamie kalniņi, lapenes, smilšu kastes, sporta laukums, viss tik svaigs, jauns un krāsains. Braucot garām bērnudārzam Krists visiem stāsta, ka tas ir viņa foršais bērnudārzs :)
Padomāts ir arī par bērnu drošību, jo pie ieejas durvīm ,kas ved uz grupiņu ir "domofons" un tas nozmē,ka nepiederošām personām nav tik vienkārši tikt iekšā, vienkārši uzminot kodu un arī man ir ēri,kad durvis ir ciet es vienkārši uzzvanu pie zvaniņa un audzinātājas ātri atnāk atvērt. Par ko biju viss lielāka sajūsmā un kas ir ļoti aktuāli un nepieciešams ziemā...telpa(skapis), kur bērniem pēc pastaigas pa lauku liek žāvēties drēbes un zābaciņus!!!!Ir tik forši,ka atnākot vakarā pēc bērna var uzģērbt sausas drēbes, nevis mazliet apzuvušas no radiatoriem. Ērti ir arī skapīši un zem skapīšiem pabīdīties soliņi, kur mazajiem ģērbjoties apsēsties.
Bērns sajūsmā bija par maizītes cepšanas pasākumu, kas notika jaunajā virtuvē, kur bērniem bija iespēja darboties ar produktiem ,mīcīt mīklu un cept maizīti īstā cepeškrāsnī un pēc tam pie liela galda to notiesāt!Kolosāli,ka bērniem tagad ir  dota tāda iespēja darboties, kā maziem pavāriem.Es varētu vēl un vēl slavēt cik " Saulīte" tagad ir forša un mājīga, cik viss ir svaigs, gaišs, ērts  un sakopts. PALDIES visiem,kas palīdzēja un atbalstīja to visu realizēt. Esam lepni,ka mācāmies Latvijas lielākajā un visforšākajā bērnudārzā "Saulīte"!!!!!!”

Mēs gribam ticēt un cerēt, ka veiksmīgais projekta noslēgums ir skaists sākums „Saulītes” bērnu, viņu vecāku un darbinieku sapņu un cerību piepildījumam!