CEL SAULĪTĒ maijs

100_4185

 

 

Līdz ar skaisto pavasari  pienākusi pēdējā  pedagogu tikšanās reize projektā "Cel saulītē!" Šoreiz uzstājās četras skolotājas - Rita Ādmīdiņa, Kristīne Uzāre, Liāna Losmane un Linda Leja, kas pastāstīja par pašgatavotiem didaktiskiem  materiāliem un praktiski darbā pielietojamām  idejām.

 

 

 


Skolotāja Rita pastāstīja, kā tapusi viņas gatavotā "Lauku sēta", cik daudz cilvēku ticis iesaistīts tās gatavošanā un cik ļoti bērniem patīk ar to darboties. Rita aicināja arī pedagogus paviesoties šajā saimniecībā un pamēģināt iekārtot to pēc sava prāta.


100_4161 100_4162

100_4164

 

 

Skolotāja Liāna uzsvēra attēlu  lielo nozīmi stāstītmācīšanā un parādīja skolotājiem, kā ļoti praktiski izmantot jau izkrāsotu krāsojamo grāmatu un nolietotu bilžu grāmatu attēlus, lai izveidotu sižeta attēlu sērijas par dažādām tēmām. Tā ir ļoti laba ideja!.

 

 

 

 

Savukārt  Kristīne ir apņēmusies izveidot tematisku mapi par puķem un ziediem dažādos gadalaikos, kura būs atrodama metodiskaja kabinetā. Viņa kolēģiem prezentēja mapes saturu, kurā ir gan pasakas un teikas, gan krāsojamās lapas, gan sīki apraksti par dažadām puķēm, kā arī parādīts, kā pavisam vienkārši mācīt bērniem zīmēt puķes. To mācījās darīt arī skolotāji.

 

100_4169 100_4168

 

100_4170

 

Bet skolotāja Linda sniedza ļoti daudz ideju, kā dažādās nodarbībās izmantot avīzes. Avīzes var ne tikai griezt, plēst un līmēt vai meklēt tajās attēlus, ciparus un burtus, tās var arī nokopēt, izmantojot īpaši pagatavotu šķidrumu! Tā kā avīzes ļoti labi var arī locīt, Linda parādīja trīs veidu cepuru locīšanas paņēmienus. Lūk, cik skaisti mums tas izdevās!100_4177 100_4176 100_4178

 

Liels paldies visiem skolotājiem, kuri piedalījās projektā "Cel saulītē!"visa mācību gada garumā, un, daloties savā darba pieredzē ar kolēģiem, to bagātināja ar tik dažādām interesantām idejām!

"Saulītes" metodiķe Olita Lagzdiņa.