"MARGRIETIŅAS" PAVASARA GAIDĀS

royalty-free-flowers-clipart-illustration-1110941

Pavasari, pavasari,
Nāc šurp dziedādams!
Lai iet ziema raudādama,
Savu sniegu līdz ņemdama!

 

Astronomiskais pavasaris jau klāt, bet sals vēl neatkāpjas..Bet mums grupiņā silti un var bez bēdām gaidīt pavasari, gan rotaļājoties, gan darbojoties, gan vienkārši sēžot un gaidot, ja nu pavasaris nāk pa durvīm...? Tā, sēžot un gaidot, kopā sacerējām" Pasaku par pavasara gaidīšanu", kurā iesaistīti personāži no konkursa " Radi! Rādi! Saskati!".  Liels paldies Gabriela, Roberta, Rēzijas un Dāvida vecākiem par radošo izdomu un jaukajiem darbiņiem, piedaloties minētajā konkursā!

DSCN0232(1)  DSCN0257(1)   "Pasaka par pavasara gaidīšanu "

Reiz dzīvoja lellīte Grieta. Viņas mīļākā nodarbošanās bija mest gaisā un ķert, pie  nogrieztas plastmasas pudeles piestiprināto vates bumbiņu. Tā viņa mētāja bumbiņu un gaidīja, kad pienāks pavasaris, Grietas sarkanais auto stāvēja garāžā, gatavs traukties pavasara meklējumos. Un tad šī diena bija klāt! Grieta, paņēmusi līdzi savu mīļāko spēli, sēdās automašīnā un devās ceļā.

DSCN0234(2) DSCN0237   DSCN0244

 

Kas tad tas? Gaisā bija jūtama brīnišķīga smarža...Ceļa malā uzziedējis brīnumains zieds!

DSCN0228


Zem tā rosījās divi krāsaini tārpiņi. Bet tādi brīnumi notiek tikai pavasarī! Grieta no prieka palēcās, noķēra kārtējo reizi bumbiņu un sauca " pavasaris klāt ! " .

Vēlam lai arī jūs šajā pavasarī atrastu savu brīnumpuķi. kas nestu patiesu prieku!