CEL SAULĪTĒ februāris

sun   Februāra projektā "Cel saulītē!" sava darba pieredzē dalījās skolotājas- Kristīne Ūtrupa, Verute Roga un Inta Znotēna.  IMG_0639 IMG_0604

 

Kristīne prezentēja tēmu "Pirmsskolas un sākumskolas pēctecības psiholoģiskie un pedagoģiskie pamatprincipi", kurā tika iekļauti arī pirmsskolas un sākumskolas skolotāju anketēšanas rezultāti, kurā piedalījās arī mūsu iestādes pedagogi. Bija interesanti uzzināt kopīgās un atšķirīgās iezīmes šo divu izglītības pakāpju skolotāju viedokļos par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar bērna gatavību uzsākt skolas gaitas.

Skolotājas Verutes darba pūrā ir ļoti daudz pašgatavotu materiālu. Šoreiz viņa parādīja vairākas didaktiskas spēles matemātikā - gan atjaunotas, gan nesen gatavotas. Kolēģi ar interesi tās
novērtēja un guva jaunas idejas savu materiālu papildināšanai. Paldies Verutei par izdales materiālu, kuru viņa bija sarūpējusi katrai grupai!


IMG_0613 IMG_0627

Savukārt Inta visus pārsteidza ar prasmi locīt un izlocīt papīru dažnedažādos veidos! Viņai vēl no studiju laikiem ir saglabājusies liela mape ar "Origami" darbiem, kas veiksmīgi kalpo vēl šodien. Protams, ka Inta ļāva arī kolēģiem izmēģināt padarboties ar papīru. Tā kā tuvojas matrs, locījām tulpi. Kā nu kuram veicās, tas lai paliek katra paša ziņā, bet centās visi!

IMG_0630  IMG_0631