CEL SAULĪTĒ! oktobris

Oktobra mēnesī projekta "CEL SAULĪTĒ!" ietvaros ar interesantām idejām un materiāliem savus kolēģus iepazīstināja skolotājas - 

 LARISA DREIMANE, LIGITA RAZMA un AIJA BULAVA.

100_3847

Aija parādīja un pastāstīja pedagogiem par daudz dažādiem pašgatavotiem materiāliem, kurus viņa izmanto, iepazīstinot bērnus ar matemātiku.Redzējām gan nesen gatavotas didaktiskās spēles, gan atjaunotus materiālus, kas ir, kā saka - "viss labais - sen aizmirsts vecais!" Piemēram, jaunajiem kolēģiem nezināms bija flanelogrāfs un tā brīnišķīgās izmantošanas iespējas! Aija šo materiālu bāzi turpinās papildināt, dodot ierosmi to darīt arī citiem!

Ligita dalījās pieredzē, kā "Rūķīšu" grupiņā svin svētkus un gatavo apsveikumus visa gada garumā.Dzimšanas dienā bērnam galvā liek skaistu kroni, un jubilāram tiek audzinatāju gatavots zieds ar saldu pārsteigumu vidū! Tāpat tiek padomāts, kā iepriecināt vecākus un bērnus gan Ziemassvētkos, gan Lieldienās, Mātes dienā un visos citos svētkos. Ligita parādīja interesantus apsveikumu paraugus un pastāstīja savu pieredzi, kā to gatavošanā var iesaistīt pašus mazākos bērndārzniekus, kā arī viņu vecākus!

Savukārt Larisa deva nelielu ieskatu pašas apkopotā materiālā par mājturību pirmsskolā. To vairāk izpētīt un gūt jaunas idejas mājturības nodarbībām katras grupas skolotājas varēja vēlāk grupā, jo Larisa visus aicināja praktiski padarboties. Šī praktikuma tēma bija "Putni", kā rezultatā tapa garšīgi pingvīni no olīvēm un siera, cēli gulbīši no āboliem un kulinārijas brīnums ar nosaukumu "Gulbju ezers", kura pamatā bija vārītas vistu un paipalu olas! 

          100_3836 100_3837 100_3838

           100_3845 100_3843