TĒVU DIENA

10. septembrī par godu Tēvu dienai  "Saulītē" notika sporta svētki bērniem ar vecākiem- "Sporta kurpēs dzeltenās visi sportā piedalās"! Turklāt aicinājums uzvilkt "dzeltenās kurpes" nozīmēja paņemt līdz sportisku garu, labu garastāvokli un krietnu prieka devu!


Ko domājam paši?

Skaista diena. Saule "Saulītē" staigāja pa zemes virsu. No pulkstens 16:00 iestādes laukumos sāka pulcēties bērni ar vecākiem - gan tētiem un mammām, gan opīšiem un omītēm. Brīnišķīgs skats! Pie atrakciju starta vietām pat rindas izveidojušās! Dalībnieku skaits visu laiku mainījās. Līdz pat 18:00 dārziņš zumēja kā bišu strops.
Un, protams, apbalvošana! Bija sarūpēti gan našķi, gan dāvaniņas, bet pats svarīgākais bija diploms, kuru saņēma visi dalībnieki, kas izpildīja visus sešus uzdevumus.
Skolotājas nosportojušās un laimīgas! Atrakcijas un uzdevumi izdevušies lieliski!
Skolotāja Ilze no 3.a

Pasākums izdevies! Ļoti daudz priecīgu seju. Bērni laimīgi, ka var padarboties kopā ar vecākiem.Laiks arī bija skaists.Bērni bija priecīgi par iespēju uzvarēt.Daudzi ar nepacietību gaidīja, kad varēs pildīt uzdevumus un vēl priecīgāki par balviņām, ko saņēma noslēgumā. Patika piedalīties, vēl vairāk patika redzēt vecāku gandarītās sejas!
Skolotājas Kristīne,  Santa un auklīte Ludmila no 4.b

Bet ko par pasākumu domā vecāki? 

Ļoti patika, ka viss pasākums pārdomāts, moderns sporta inventārs, skaistas bumbas. Man kā tētim galvenais prieks par to, ka meitai prieks. (Danielas tētis 3.c)

Ļoti patika pasākums, varētu atkārtot biežāk! (Katrīnas mamma 4.b)

Super pasākums! Paldies, ka mūs pierunājāt piedalīties. Startējām pašas pirmās un pirmās arī finišējām. Patīkamas, priecīgas emocijas! (Alīsijas mamma 3.a)

Šie sporta svētki ļoti patika! Gribējās vairāk izbaudīt atrakcija procesu, jo rindu dēļ tas bija jāveic ļoti ātri, bet liels paldies rīkotājiem. (Annijas mamma 3.b)

Ļoti patika, ļoti jauks pasākums! Paldies organizatoriem. Patika tā kopā būšana ģimenēm. Jā, bija jāpastāv rindā pie darbnīcām, bet tas nekas! (Gabrielas tētis 3.b)

Mums ļoti patika! Izsportojāmies visa ģimene! (Marijas tētis 3.a)

Ļoti patika! Uz jautājumu kas patika labāk - sportot vai saņemt balvas? Kate atbildēja, ka sportot. (Kates tētis 3.a)

Visvairāk patika jautrā lekšana ar maisu,un vislielāko prieku sagādāja bērnu smiekli par manu sportošanu. (Timo mamma 1.a)

Ketija un Sabīne sportoja kopā ar vecmāmiņu. Bija liels gandarījums par jautri kopā pavadīto laiku! (Ketijas un Sabīnes vecmāmiņa 1.a)

Viss kārtībā! Elīzai patika bumbas. Prieks, ka tādi pasākumi notiek iestādē, jo bērniem kopā ir interesantāk. (Elīzas tētis 6.b)

Ļoti jauki, ka ir tādi kopīgi ģimenes pasākumi! (Ričarda mamma 6.b)

Mums ļoti patika! Nu vienreizēji labi - brīnišķīgs pasākums bez liekām runām un ar darbošanos kopā visai ģimenei. Emīlijai dikti patika mana "sportošana". (Emīlijas tētis, 4.c)

1m  2m

7m  4m

 

LAI PASĀKUMS IZDOTOS UN SAGĀDĀTU PRIEKU BĒRNIEM UN VECĀKIEM MUMS JĀSAKA  VARENS PALDIES LIEPĀJAS IZGLĪTĪBAS PĀRVALDEI PAR PIEŠĶIRTO FINASĒJUMU SPORTA INVENTĀRA IEGĀDEI, SIA "EZERMALA 1" PAR DĀVĀTAJĀM KĀRUMIEM, "RIMI OSTMALA" PAR DĀVATAJIEM BALONIEM UN ŠOKOLĀDES KONFEKTĒM, SIA "FORTIUS" PAR LIELO KRĀSAINO AFIŠU IZDRUKĀŠANU UN SIA "LIEPĀJAS PAPĪRS" (īpaši Aleksandras Alpēnas mammai Kristīnei) PAR DĀVATAJĀM KANCELEJAS PRECĒM (zīmuļi, uzlīmes, krāsainie papīri, u.c.) UN PAR KRĀSAINO DIPLOMU IZDRUKĀŠANU!

ESAM PATEICĪGI PAR IESAISTĪŠANOS UN SNIEGTO ATBALSTU!