RUDENS SVĒTKI "SAULĪTĒ"

Arvien biežāk ikdienas gaitās mums nākas rotāties ar krāsainajiem lietussargiem, jo rīti sākas ar lielām, rudenīgām lietus lāsēm. Pa retam arī saulīte pamanās pamāt mums ar savu stariņu, jauki sveicinot. Bet vējš tā ir aizrāvies, rotaļājoties ar koku zariem, ka sabēris pilnu zemi ar ozolzīlēm, kastaņiem un krāsainajām rudens lapām. Nemanot ir pienācis laiks svinēt skaistos rudens svētkus.


66

44   

Vecāki kopā ar bērniem sarūpējuši ļoti skaistas rudens velšu skulptūras, savēruši lapu un kastaņu virtenes, izgatavojuši milzīgu tārpiņu no ķirbīšiem un mūsu iestādes teritorijā apskatāmas visdažādākās dārzeņu ģimenes izstādes. Lai arī lielākoties darbiņi ir vecāku darināti, bet bērnu prieks un lepnums, sakot: “Šo pagatavoju kopā ar mammu!” ir neizmērojams. Bērni, pateicoties Jūsu radītajai izstādei, var apskatīt un salīdzināt, cik dažāds var būt ķirbis, kā no ābolīšiem var pagatavot tārpiņus, cik vienkārši var kastaņus savērt rudenīgās krellēs. Tas bērnos rosina iztēli un darbina fantāziju, palīdzot arī mācību procesā.

  Mūsu priekam vajag pavisam nedaudz, tāpēc sakām lielum lielu paldies vecākiem!

Ne čiku, ne grabu, vērojot rudens izstādi pie mums atsteidzās Zīļuks ar Pūci, vēstot par Miķeļdienu un gadatirgu.


33

Bērni varēja iejusties gan pircēja, gan pārdevēja lomā. Vecāki bija sarūpējuši bagātīgus Miķeldienas svētkus, lai bērniem būtu ko tirgot saviem grupas un dārziņa biedriem.


2

Arī šogad mūsu nauda bija ozolzīles un kastaņi, kurus pēc gadatirgus sasvērām lielajos maisos un nogādājām uz barotavām meža zvēriem. Liels bija mūsu pārsteigums, ka šogad izdevās savākt vairāk kastaņu un ozolzīļu, kā pagājušā gadā, šogad kopā mums bija 340kg, bet pagājušo gadu 250kg.

Paldies, par Jūsu atbalstu un līdzdalību!

                                                                                     Zīļuks ar komandu!