"MARGRIETIŅAS" LIEPĀJAS TEĀTRA AIZKULISĒS

Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 030

 

 

 

Karjeras nedēļas ietvaros Margrietiņu grupas bērni un skolotājas viesojās Liepājas Teātrī, kur mūs laipni sagaidīja aktrise Aina Karele.
Ainas kundze mūs iepazīstināja ar to profesiju pārstāvju komandas darbu, kas nepieciešamas, lai teātra izrāde nonāktu līdz skatītājam.
Bērni ar lielu interesi iepazinās ar izrāžu vadītāja, gaismotāja, scenogrāfa,mākslinieka, grimētāja un rekvizitora- butafora darbu.

 

 Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 057 Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 081 

Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 100 Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 101 Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 102

Bērnu izteikumi:
Vislielāko sajūsmu bērnos raisīja grimētāja darbs - "Tik daudz krāsu tūbiņu, parūku, otiņu, līmes, īsto matu un, kad nogrimēja mūsu Gustavu, nevarēja pazīt! Gluži kā pārvērtības šovā " Izklausies redzēts!"


Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 067

"Cilvēks tiek nogrimēts pavisam citāds !Un maskas ir izgatavotas ļoti līdzīgi īstajiem tēliem."
"​Arī gaismotājs spēj cilvēku padarīt savādāku ! Uz skatuves mēs visi kļuvām zaļi, zaļas rokas un visi draugi zaļi! "


 Ekskursija uz teātri un labo darbu nedēļa 045
"Tas nu gan ir ļoti grūti, uztaisīt tik daudz sīku lietiņu, mazu skatuvīti.Tur vajag veiklus pirkstus. Mēbeles tik maziņas, ka der mazām mini lellītēm."- tā par scenogrāfa darbu.
"Jāmāk labi zīmēt, izdomāt skaistus tērpus, es arī būšu māksliniece!"
Par rekvizītiem - "Viss izskatās gluži kā īsts ! Tā vien gribas iekosties vistas stilbiņā, žēl vienīgi, ka nesmaržo. Un cīsiņi un torte izskatās tik garšīgi! Kā var tādus uztaisīt, tas ir tik forši!"